ZÁKAZNICKÝ SERVIS

DOPRAVA ZBOŽÍ A DODACÍ LHŮTY: 

Při objednání přístrojů, masážních lehátek a vlněných lůžek Vám dovezeme zboží dle objednávky ZDARMA po celé ČR. Termín dodání s Vámi dohodnou naši pracovníci předem v termínu, který Vám nejvíce vyhovuje.

 Bylinné koupelové přísady, ruční elektrické masážní strojky a doplňky se zasílají poštou na dobírku a poštovné účtujeme dle sazebníku pošty.

Dodací lhůta:  odeslání do 7 dnů ode dne objednání.

 Budete-li chtít vyzvednout si objednané zboží osobně na firmě, tak naši pracovníci jsou připraveni se Vám plně věnovat. Doporučujeme dohodnout s námi termín návštěvy naší firmy.
Dodací lhůta: ihned, pokud zboží je na skladě

 

SPLÁTKY:

Nemáte-li volné finanční prostředky a chcete používat perličkové přístroje, masážní lehátka a vlněné soupravy, tak máte jedinečnou možnost využít výhodné financování formou splátek. Můžete využít několika možností splácení bez navýšeí.

 

ZÁRUKA:

Na veškeré zboží zakoupené u nás firmy poskytujeme záruční dobu dle záručních listů firmy DEXTER s.r.o., která se řídí Obchodním zákoníkem ČR. Garantujeme i pozáruční opravy.

 

VYŘIZOVÁNÍ REKLAMACÍ:

Reklamace nebo záruční opravy zboží se uplatňují v sídle firmy, reklamované zboží pošlete spolu s průvodním dopisem, ve kterém zanechte kontakt na Vás a popis závady. Reklamační řízení proběhne co nejrychleji buď opravou nebo výměnou vadného zboží za nové.

Dokumenty potřebné k uplatnění reklamace: záruční list nebo doklad o nákupu (postačí kopie)