PŘÍSTROJE NA PERLIČKOVÉ MASÁŽE

 
 

Motto: Moderní koupelna se stále více stává nejen místem pro očistu, ale také místem pro regeneraci sil a zdraví.

Přístroje na perličkové masáže

jsou bezúdržbové a snadno instalovatelné do jakékoliv koupelnové vany. Z vaší koupelny Vám udělají doslova lázně. Jejich účinky jsou tak skvělé, že jsou využívány v rehabilitacích, nemocnicích a jiných ústavech.

V čem spočívá celé kouzlo?

Perličková masáž působí tak, že do vodní lázně, v níž ,,pacient " leží, se dodávají bublinky stlačeného vzduchu, které se rozbíjejí o povrch lidského těla a částečně po něm kloužou, čímž provádějí masáž. Samostatná masáž se provádí podle potřeby nejdéle 30 minut 1 krát až 3 krát týdně. Není divu, že díky všestrannému použití se v lidech probudil zájem o tyto domácí lázně. Vždyť vodoléčba je účinná léčebná  metoda s tradicí již téměř 200 let. 

 

  nejmodernější lázně ve vaší koupelně

    *    Podporují srdeční činnost, upravují krevní oběh, zlepšují dýchání

*   Zvyšují schopnost prokrvení celého těla

*   Pomáhají předcházet bolestem zad, páteře a kloubů

*   Používají se při poúrazových a pooperačních  stavech  

*   Působí příznivě při nervovém vyčerpání, stresu a depresích

*   Aktivizují látkovou výměnu, uklidňují a osvěžují organismus

*   Celkově uvolňují a zpevňují pokožku a vazivo, odbourávají přebytečné tuky

*   Mají vysoké účinky na pleť, napomáhají k odstraňování vrásek

*   Podporují činnost vnitřních orgánů

*   Jsou účinné při poruchách potence

 


Prsní a obličejová sprcha – slouží k posílení a důkladnému prokrvení prsního svalstva a vaziva, vypíná pokožku a zpevňuje ochablé prsy. Pomáhá dobrému prokrvení a pročištění pleti obličeje. Při použití éterických bylinných olejů působí jako inhalátor - slouží k uvolňování dýchacích cest ,např. při nachlazení.

Akupresurní masážní kartáč – při lokálních masážích zad, paží, kloubů, šíje, kyčlí a stehen. Výrazně brání vzniku celilitidy a pomáhá při její likvidaci.

Kneippova masážní vanička vybavena akupresurní podložkou - - velmi důležitá masáž, která spojuje dvě léčebné metody – perličkovou masáž a akupresuru. Zlepšuje prokrvení v nohou, tiší bolesti, působí na reflexní zóny chodidel a tím uvolňuje celý organizmus.

Aktivní kyslík -  vlivem aktivního kyslíku, dodávaného ionizátorem spolu s masážním vzduchem, nejen příznivě působíte na pokožku,      na lepší prokrvení vnitřních orgánů a mozku, ale i díky antiseptickému účinku i na dýchací systém.