DEXTER s.r.o.  (založeno v r.1993)

Jsme česká firma působící v celé ČR od r.1993, zabýváme se prodejem perličkových masážních přístrojů, které pomáhají lidem nejen udržovat zdraví a krásu, ale i působit proti nemocem, stárnutí a celkového opotřebení.  Díky zkušenostem, kvalitě produktu a služeb jsme získali tisíce spokojených zákazníků.

 


 

Perličkové masážní přístroje - provádění perličkových, vířivých a intenzivních masáží přímo ve vaně v běžné koupelně jsou určená pro použití jak v každé domácnosti tak i v účelových zařízeních. Jsou vhodné do jakékoliv koupelnové vany a instalují se bez stavebních úprav.

Přísady do koupelí – jsou to nepěnivé, vysoce účinné přísady z obsahem léčivých rostlin. V nabídce je deset druhů přísad různých účinků.

Vlněné ložní soupravy a doplňky -  vyrobeny ze 100% ovčí vlny. Při spaní vytvářejí optimální tepelný režim a zároveň suché prostředí. Jsou zvlášť vhodné pro lidi trpící alergií na peří, pro astmatiky a pro lidi s potížemi revmatického charakteru.

Relaxační a masážní lůžka a křesla - na bázi vibrační masáže. Mají blahodárný účinek na lidský organismus, zejména při pravidelném používání.

Masážní elektrické ruční přístroje – ruční přístroje jsou snadné k použití. Jemná konejšivá masáž pomáhá uvolňovat napětí, podporuje prokrvení a má příznivé kosmetické účinky.

Digitální měřič krevního tlaku – přináší uživateli možnost měřit si svůj krevní tlak kdykoli doma.

Na tyto výrobky nabízíme doplňkové služby v oblasti záruky, servisu, poradenství a financování.