D  O  M  Á  C  Í   M  A  S  É  R

VIBRAČNÍ LEHÁTKO A VYBRAČNÍ KŘESLO PRO ZDRAVÍ

A KRÁSU TĚLA

 

Masážní lehátko IBC 5001 nebo masážní křeslo IBC 1001 sjednocuje v sobě všechny zkušenosti tradičního umění masáže s komfortem a technologií dneška. Tajemství je v šesti vibrujících agregátech na anatomicky nejdůležitějších místech našeho těla, kde se vytvářejí vlnivé vibrace. Dobu masáže nemusíte hlídat, neboť po 15 minutách se zařízení vypne a nechá Vás v příjemném rozpoložení relaxovat. Preciznost a jednoduchost ovládání jsou dvěma nepřehlédnutelnými rysy tohoto výrobku. Mikroprocesorovým ovladačem si můžete zvolit jeden z přednastavených masážních programů Fitness, Sport, Relax nebo navolit ruční regulací požadovanou zónu, dobu a intenzitu vibrací dle požadavku zákazníka. Použitím přednastavených programů lze velice jednoduchým způsobem provádět komplexní masáž celého těla, přičemž intenzita, doba trvání a návaznost jednotlivých fází jsou voleny s ohledem na požadovaný účel.

 povzbuzující fitness masáž: probíhá ve vlnách od šíje k nohám, navozuje osvěžující pocit, zvyšuje vitalitu, cítíte se „fit“. Tímto způsobem je celé tělo stejnoměrně masírováno a současně prokrvováno. Již po několika minutách masáže budeme udiveni, jak povoluje napětí v šíji, zádech a nohách.

 sportovní masáž: probíhá v intenzivních vlnách od šíje k nohám, do hloubky působící vibrace vracejí svěžest unaveným svalům, urychlují jejich regeneraci a předcházejí přetrénování. Sport masáží je intenzivněji masírováno břicho a tím lze redukovat tělesnou váhu.

 relaxační masáž: ideální na zklidnění napětí ve svalech i nervech. Ve střídavých intervalech masáže Vás harmonizuje a vyrovná. Díky tomu se budete cítit svěží a plni energie.

 

  • Osvěžuje a zvyšuje výkonnost a vitalitu

  • Do hloubky působící sportovní masáž uvolňuje svalstvo

  • Rozšiřuje cévy a tím zvyšuje celkové prokrvení tkání

  • Pomáhají při zažívacích poruchách, žaludečních a střevních potížích

  • Odstraňuje tukové polštáře v oblasti břicha

  • Působí příznivě při nervovém vyčerpání, stresu a depresích